Nowe zamówienia wstrzymane. Koszula i garnitur nie zając, a trzeba wesprzeć naszą dzielną służbę zdrowia ❤️

My szyjemy maseczki, Wy siedzicie w domu, zwalczamy to cholerstwo i zaraz wracamy do normalności. Deal?

KOLEKCJA Balticus

 

JACK OF DIAMONDS x BALTICUS

To się po prostu musiało wydarzyć.

 

Niebieska koszula OCBD

Kiedy usiadłem przed pustą kartką papieru z zamiarem zaprojektowania koszuli, która oddawałaby charakter marki Balticus, pierwsze co przyszło mi do głowy, to… detale.

Patrząc na zegarki Balticus, w pierwszym momencie widzimy narzędzie do pomiaru czasu. Ale po kilku sekundach zaczynamy widzieć więcej. Najpierw starannie wykonane wskazówki i wypukłe indeksy, za chwilę głębię w projekcie tarczy, jeszcze później zdobioną koronkę i jeszcze kilka smaczków. Odkrywamy, że to nie jest zwykły zegarek.

W Jacku wierzymy w dokładnie to samo i daliśmy temu upust w tym projekcie. Stąd wyjątkowa tkanina o splocie typu oksford, która na pierwszy rzut oka wygląda na niebieską, a po zbliżeniu pokazuje swoją głębię. Stąd miękki kołnierzyk button-down, który pięknie faluje pod szyją. Stąd dzielony karczek, dzięki któremu koszula lepiej się układa na plecach. Stąd jeszcze kilka innych niuansów, które sprawiają, że przy każdym założeniu czujesz, że to koszula wyjątkowa.

Mogę być nieobiektywny, ale myślę, że Ci się spodoba.

– Piotr Korpak
projektant i założyciel

SZYTA NA MIARĘ

Rzecz jasna. Każdą koszulę szyjemy od zera pod Twoją sylwetkę i preferowany stopień dopasowania. Ma być porządnie albo wcale.

DO TAŃCA I DO RÓŻAŃCA

Szwajcarski scyzoryk wśród koszul. Posłuży do roboty, na imprezę, do kościoła, na randkę i na weekendowy chill. Do garniuru i do jeansów. W spodniach i luzem.

JAKOŚCIOWO ŚWIATOWY TOP

Wysokiej jakości bawełna o splocie typu oxford. Wzmacniane guziki. Starannie wykonane szwy. Ta koszula ma Ci służyć przez lata.

PERSONALIZACJA

Mimo, że to projekt autorski, zostawiamy Ci trzy decyzje do podjęcia: a) odcień tkaniny, b) guziki jasne czy ciemne, c) monogram na mankiecie lub w innym miejscu.

POLSKA MARKA ZEGARKÓW

Balticus

Niezależna polska marka z Pomorza, produkująca zegarki, które wykraczają poza funkcję narzędzia do pokazywania czasu. Te małe arcydzieła przyciągają wzrok, zbliżają ludzi, intrygują, wzbudzają emocje. Dają właścicielowi wszystko to, czego z czego odarte są masowe produkty.

Tak się składa, że istnieje właśnie możliwość zainwestowania w markę Balticus, a w pakietach o wartości powyżej 2000zł… w gratisie dostajecie właśnie tę koszulę.

Szczegóły na stronie kampanii na Beesfund.

Jak ją zdobyć?

Oficjalna sprzedaż rozpocznie się dopiero jak uporamy się z cholernym wirusem. Do tego czasu masz dwa wyjścia: zainwestować w Balticusa lub zamówić koszulę w przedsprzedaży po kontakcie z nami.

Cena: 600 PLN.

Cena w przedsprzedaży: 490 PLN.

TO SĄ TE DETALE

Koszula